O naszej pracowni

Specjalistyczna pracownia napraw układów diesel.

Regenerujemy, testujemy, czyścimy jak również sprzedajemy wtryskiwacze i pompy wtryskowe stosowane we wszystkich silnikach diesla.

Dzięki pracowni wyposażonej w najnowocześniejszy sprzęt firmy BOSCH, ZAPP, DELPHI możemy naprawić wtryskiwacze i pompy wtryskowe stosowane w: samochodach osobowych i ciężarowych, ciągnikach i maszynach rolniczych, maszynach budowlanych, agregatach, itp.

 

 

Wykonujemy również czyszczenie termiczno-chemiczne wtryskiwaczy Common Rail Piezoelektrycznych (obecnie nienaprawialne wtryskiwacze).

Oferowane przez nas usługi są wykonywane na najwyższym poziomie- wyłącznie przy użyciu oryginalnych części firmy Bosch, Delphi, Denso, Siemens, Stanadyne oraz przy zastosowaniu specjalistycznych narzędzi i oryginalnych technologii producentów wtryskiwaczy i pomp wtryskowych.

Wyróżniają nas krótkie terminy realizacji, przystępne ceny, wykwalifikowana kadra, doświadczenie jak również nowoczesne wyposażenie serwisu.

Zapraszamy do współpracy Klientów Detalicznych, Serwisy niezależne oraz ASO.

Sprawdź nasze aukcje na portalu Allegro.pl
display_Slajd2

Masz pytania, wątpliwości? Zadzwoń!
tel. 81 865 11 01, kom. +48 602 277 810

Dostarcz nam uszkodzony wtryskiwacz osobiście lub przez kuriera.

Na naprawione podzespoły do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, maszyn itd. udzielamy rocznej gwarancji bez limitu kilometrów. Po regeneracji wtryskiwacza lub pompy automatycznie generowany jest protokół, który potwierdza utrzymanie parametrów fabrycznie nowego wtryskiwacza lub pompy wtryskowej. Protokół ten jest drukowany bezpośrednio po naprawie przez stół probierczy EPS 200A, EPS 815 firmy Bosch i CRU2i firmy Zaap z wyszczególnieniem wartości zadanych przez producenta wtryskiwacza oraz wartości rzeczywistych uzyskanych podczas regeneracji wtryskiwacza lub pompy wtryskowej. Protokół wraz z kartą gwarancyjną jest przekazywany klientowi.

Ponadto wykonujemy ekspertyzy wtryskiwaczy i pomp wtryskowych Common Rail dotyczące przyczyny i rodzaju uszkodzenia wtryskiwacza.
Usługa ta jest skierowana do autoryzowanych i nieautoryzowanych serwisów mających wątpliwości czy uszkodzenie wtryskiwacza jest wynikiem wady fabrycznej, jakości paliwa czy też innych czynników zewnętrznych mogących wpłynąć na jego uszkodzenie. Do ekspertyzy dołączone są szczegółowe zdjęcia z mikroskopów cyfrowych. W oparciu o nie można określić przyczynę i rodzaj uszkodzenia danego elementu wtryskiwacza.

 

 

Zamierzasz wysłać do na wtryskiwacze lub pompę ? Pobierz formularz następnie wypełnij, wydrukuj i dołącz go do przesyłki to ułatwi nam kontakt z Tobą!

Formularz zlecenie