Pompy wtryskowe

Witamy na stronie działu naprawy oraz regeneracji pomp wtryskowych oraz wysokiego ciśnienia Common Rail firmy Auto Service Warowny Bosch Service z Ryk.

Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie naprawy, regeneracji, testowania, czyszczenia oraz uszczelnienia pomp wysokiego ciśnienia Common Rail,,pomp wtryskowych mechanicznych (rzędowych,rozdzielaczowych, rozdzielaczowych sterowanych elektronicznie), pompek jednostkowych z układów PLD z samochodów osobowych i ciężarowych.

Masz pytania, wątpliwości, chcesz wysłać do nas pompę? Zadzwoń!
tel. 81 865 11 01  kom. 602 277 810

Pompy rzędowe i rotacyjne mają zastosowanie w starszych maszynach budowlanych i rolniczych, samochodach ciężarowych i dostawczych a także samochodach osobowych.

W nowoczesnych układach wtryskowych stosowane są pompy wysokociśnieniowe common rail spełniające wyższe wymagania stawiane przez ekonomię i ochronę środowiska.

Zamierzasz wysłać do nas wtryskiwacze lub pompę ? Pobierz formularz następnie wypełnij, wydrukuj i dołącz go do przesyłki to ułatwi nam kontakt z Tobą!

Formularz zlecenie

 

Sprawdź nasze aukcje na portalu Allegro.pl


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/warowny/ftp/warowny/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175