Wtryskiwacze

Witamy na stronie działu napraw oraz regeneracji wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy firmy Auto Service Warowny Sp. J. Bosch Service z Ryk.

 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie naprawy, regeneracji, testowania, czyszczenia oraz uszczelnienia wtryskiwaczy Common Rail, wtrysków mechanicznych, pompowtryskiwaczy.

Masz pytania, wątpliwości, chcesz wysłać wtryskiwacz? Zadzwoń!
tel. 81 865 11 01  kom. 602 277 810

Wtryskiwacze ze względu na konstrukcje dzielimy na: mechaniczne ( 1 i 2 sprężynowe w tym czopikowe i otworkowe), common rail cewkowe oraz commonrail piezoelektryczne. Do grupy wtryskiwaczy można zaliczyć pompowtryskiwacze, które jak sama nazwa wskazuje łączą w sobie pompę i wtryskiwacz otworkowy. Wszystkie wyżej wymienione typy wtryskiwaczy można sprawdzić, naprawić lub zakupić w naszym serwisie.

Ze względu na różnorodność i złożoność nowoczesnych wtryskiwaczy common rail niemożliwe jest jednoznaczne określenie, który z wtryskiwaczy będących w samochodzie jest niesprawny. Dlatego też uruchomiliśmy usługę „selekcji uszkodzonego wtryskiwacza” polegającą na przetestowaniu dostarczonego kompletu wtryskiwaczy oraz określeniu, które spośród nich wymagają naprawy ( usługa selekcji polega jedynie na sprawdzeniu kpl. wtryskiwaczy na stole probierczym i wskazaniu wtryskiwacza, który nie przeszedł procedury testowej, bez oceny uszkodzeń). Selekcja kompletu objęta jest ceną promocyjną –zadzwoń lub napisz warowny@bosch-service.pl.

Dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu serwisu i doświadczonej kadrze na naprawiane wtryskiwacze udzielamy rocznej gwarancji bez limitu kilometrów.

 

Zamierzasz wysłać do na wtryskiwacze lub pompę ? Pobierz formularz następnie wypełnij, wydrukuj i dołącz go do przesyłki to ułatwi nam kontakt z Tobą!

Formularz zlecenie

 

Sprawdź nasze aukcje na portalu Allegro.pl